6 sierpnia 2012

EKOZWIERZAKOWY KALKULATOR

Ekozwierzakowy Kalulator jest narzędziem pomagającym w doborze ilości suplementów i innych składników do posiłków dla psów złożonych z surowego mięsa (dieta B.A.R.F). Pozwala dobrać poszczególne składniki diety i suplementy i ocenić czy zaspokajają one zapotrzebowanie psa na niektóre najważniejsze witaminy i minerały w różnych stadiach życia, a także pozwala obliczyć dawkę żywieniową w zależności od wieku i aktywności psa. Jest to pierwszy tego typu kalkulator dla psów  w Polsce, a może nawet i na świecie. Wszystkie ułożone w kalkulatorze jadłospisy można sobie następnie wydrukować i zbierać.

Jak uzyskać dostęp do kalkulatora?

Informacje na temat warunków udostępniania i korzystania z licencji na Ekozwierzakowy Kalkulator można uzyskać pod adresem: http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=829  Uzyskując dostęp do kalkulatora wspierasz domy tymczasowe, w których rezydują psy.

Po uzyskaniu dostępu do kalkulatora prosimy o dokładne przeczytanie wstępu.

Autor kalkulatora: Tamara Truch
Sprawy techniczne, sugestie, pytania: kalkulator@ekozwierzak.pl

Nie masz czasu lub głowy do wymyślania samodzielnych jadłospisów? Zrobimy to za Ciebie!

Napisz do nas maila na adres jadlospis@ekozwierzak.pl, a za pomocą kalkulatora po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie przygotujemy dla Twojego psa (lub/i kota) przykładowy BARFny jadłospis wraz z suplementami uwzględniając zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

* Układanie jadłospisu zajmuje trochę czasu, dlatego też prosimy o cierpliwość.