NOWOŚCI


"Testowane na ludziach, zatwierdzone przez zwierzęta"

Paul Amstrong założył w 1995 roku Earthwhile Edeavors, Inc. po tym jak przypadkowo spotkał w San Francisco trzech kolegów, którzy stworzyli naturalny, skuteczny szampon dla zwierząt, ale nie wiedzieli co z nim dalej zrobić. Paul od razu wiedział iż ma do czynienia ze wspaniałym produktem (tak samo jak jego kot Miles) i postanowił się nim podzielić z innymi miłośnikami zwierząt. Tak właśnie narodziła się marka produktów Earthbath.

Od samego początku, Earthbath jest opracowywany i produkowany w Kalifornii tylko z najbezpieczniejszych, najlepszych składników pochodzących z natury. Od skromnych korzeni i lokalnego biznesu- bazującego na zasadach czystości i skuteczności- Earthbath urósł z czterech szamponów do całej linii kompletnie naturalnych szamponów, chusteczek i pianek groomerskich, które są sprzedawane i używane przez miłośników zwierząt w USA i na całym świecie.

FILOZOFIA

Produkty Earthbath projektowane są z myślą o zwierzętach jako członkach rodziny i najlepszych przyjaciołach, którzy zasługują na wszystko co najlepsze i naturalne. Z tego względu produkty Earthbath są całkowicie naturalne, nietoksyczne, wolne od parabenów, fosforanów i ftalanów. Produkty Earthbath produkowane są w USA ze składników o jakości przydatnej do użycia przez ludzi bez żadnych sztucznych barwników i zapachów, które powszechnie są obecne w innych markach.

Przetestowane na ludziach i zatwierdzone przez zwierzęta! Naprawdę...

Wszystkie produkty Earthbatn nie zawierają mydła i mają zrównoważnoe pH, które jest bardzo łagodne dla skóry psów i kotów. Mydło może wysuszać skórę oraz usuwać z niej niezbędą, ochronną warstwę lipidową, co może doprowadzić do chorób i podrażnień. Odpowiednie pH sprawia iż produkty Earthbath nie podrażniają skóry. Dla pewności założyciel firmy Paul Armstrong testuje każdy produkt... na sobie! Choć może brzmieć to trochę głupio, jednak jego pracownicy uczciwie mówią, że nigdy nie pachniał i nie wyglądał lepiej. Oczywiście produty Earthbath nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego lub produktów ubocznych.

                                                                                                                                                                    


Naturalne smakołyki dla kotów i małych psów!

W Maju 2012 poszerzyliśmy swoją ofertę o naturalne smakołyki w postaci LIOFILIZOWANYCH KREWETEK .W przeciwieństwie do standardowego suszenia liofilizacja pozwala na zachowanie naturalnej struktury oraz wszelkich właściwości odżyczych krewetek.

UWAGA!

1kg liofilizowanych krewetek odpowiada 10kg krewetek w świeżej postaci, w związku z tym opakowanie 50g odpowiada 500g opakowaniu świeżych krewetek!